Andre Etasje_restaurant_vågå.jpg
God smak og opplevingar

Vi ynskjer å gje våre gjestar opplevingar for både mage og hjarte. Derfor er vi stolte formidlarar av historie og kultur. 

Nedanfor kan du sjå noko av kveldsarrangementa våre i tida framover.

Thu, Oct 29
Andre Etasje
3-rettar oktobermeny
Del
Wed, Nov 04
Andre Etasje
3-Rettar med asiatiske smakar
Del
Fri, Nov 06
Andre Etasje
4- rettar med asiatiske smakar
Del
Sat, Nov 07
Andre Etasje
3-rettar med fiskesuppe og reinsdyr på menyen
Del
Sat, Nov 14
Andre Etasje
3- eller 5-rettar med gode smakar, 13 og 14 November
Del
Fri, Nov 20
Andre Etasje
5-rettar med julesmakar
Del
Sat, Nov 21
Andre Etasje
3-rettar med julesmakar
Del
Sat, Nov 28
Andre Etasje
3 retters julemeny med torsk 26 og 28 november
Del
Sat, Dec 05
Andre Etasje
Trerettar med rakfisk 27 og 5 Desember
Sjølvsagt må vi ha rakfiskaften. I år blir det TO kvelder med rakfisk
Del
Fri, Dec 11
Andre Etasje
3- retters julemeny med ribbe
Nå er det jul....
Del

Midt i Vågåmo sentrum ligg Andre Etasje restaurant - omkransa av 5

nasjonalparkar - blant anna Jotunheimen, Rondane og Dovrefjell. 

Andre Etasje AS, Vågåvegen 51A, 2680 Vågå

48 09 04 55  /  97 62 16 43          post@andreetasje.no

Andre Etasje © 2019. Laget av IVK Design

Fotograf: Bård Gundersen

#Vågå #Vågåmo #Innlandet #Gudbrandsdalen #restaurant #spisested #godmat #lågåivågå #andreetasje #norge #jotunheimen 

Logo-andre_etasje_Grønn.png

Åpningstider

Onsdag-Laurdag

11-15

Kveldsarrangement

19-22